UEK Odpowiedzialny

Ostatenie godziny przygotowań!

Wczoraj odbyła się próba generalna Spektaklu „Trylogia klimatyczna” , dziś od rana na Hali Widowiskowo-Sportowej UEK panuje atmosfera podekscytowania i radości z faktu, że miesiące przygotowań właśnie dziś przyniosą efekt. 

Wczoraj do późnych godzin na Hali Widowiskowo-Sportowej trwała próba generalna, ponieważ już dziś odbędzie się pierwszy z serii spektakl „Trylogia Klimatyczna”. Opiekunowie, reżyserzy oraz aktorzy od rana pracują na ostatnimi poprawkami, by efekt wielomiesięcznej pracy był idealny. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia poniższej galerii 
 
Przypominamy,  że inspiracją do powstania spektaklu była „Trylogia klimatyczna” autorstwa Thomasa Köcka, a reżyserami są studenci III roku Wydziału Reżyserii Dramatu , w role stworzonych przez młodych artystów postaci wcielą się studenci Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Projekt ma charakter partycypacyjny, co oznacza, że jest on tworzony w kooperacji studentów UEK – z Chóru „Dominanta”, zespołu Sztuka w działaniach oraz studentów AST. Opiekę artystyczną nad spektaklem sprawują Iga Gańczarczyk oraz Paweł Miśkiewicz.