UEK Odpowiedzialny

6 maja na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, za zgodą JM Rektora UEK, organizowany jest „Dzień pracy z psem”.

W tym dniu można pracować razem ze swoim czworonożnym przyjacielem na terenie Kampusu UEK. Zapewniona będzie również możliwość skorzystania z porad behawiorysty, aby lepiej zrozumieć potrzeby i zachowania swojego psa. Chcemy, aby w tym jednym dniu nasz Kampus był w pełni przyjazny dla psów, które tak ochoczo towarzyszyły nam w pracy zdalnej.

Pamiętajmy przy tym, aby wziąć pod uwagę różne potrzeby członków naszej społeczności. Dlatego rekomendujemy, aby zapytać swoich współpracowników, a także studentów z którymi będą mieć Państwo kontakt tego dnia, czy nie będą mieli nic przeciwko obecności czworonoga.

Prosimy również o zastanowienie się czy pies będzie się dobrze czuł w takiej sytuacji, czy nie będzie to dla niego za duży stres. Pakując się do pracy tego dnia, należy pamiętać o misce na wodę, legowisku, smyczy, woreczkach, książeczce zdrowia z informacją o ważnym szczepieniu, a także o kagańcu, jeśli pies go potrzebuje.

 

Pamiętajmy, że komfort naszych czworonożnych przyjaciół jest najważniejszy!

Archiwum

Ostatnie aktualności